Apie mane

… Valgome tam, kad gyventume skaniai … (Renata)

 Sveiki, užsukę į mano skonių pasaulį!

Mano receptai – išragauti, išjausti, tobulinti, įkvėpti Braškinių ir Pipirinių Mūzų, sutalpinti stiklainiuose ir išbarstyti lėkštėse, o dabar ir šiame tinklalapyje. Čia rasite nedaug tradicinių patiekalų, labiau noriu dalintis tuo, ką atradau virtuvėje ekperimentiniu būdu ar tobulinau keisdama ingredientus.  

 Jums – imkit, bandykit, skanaukit!

Susidūriau su daugeliu receptų internete ir knygose, kuriuose man visiškai neaiškūs matai – pvz. puodeliai. Arba kaip išmatuoti lygiai 225ml aliejaus? Todėl mano receptuose rasite tik paprastus matavimo vienetus. 

Sutarkime, kad produktų kiekius žymėsime sekančiai:

aš -arbatinis šaukštelis

vš – valgomas (sriubinis) šaukštas

st – stiklinaitė, apie 200ml 

 Gramai, kilogramai ir mililitrai turbūt aiškūs ir neįgudusiems kulinarams, bet stengsiuosi viską išmatuoti ir pateikti kuo paprasčiau.

Linkiu visiems Gardaus!

 

– Jūsų Kūmutė –

Jei  norėsite kopijuoti receptus – nepamirškite atsiklausti leidimo.

 

15 atsakymų į “Apie mane”

  1. Sveika Kumute ,
    Man labai patiko tavo poziuris I maisto gaminima. As taip pat daug eksperimentuoju virtuveje ,isbandiusi ir sukurusi daug receptu.As esu sveiko gyvenimo ir sveiko maisto salininke. Tavo patarimuose viskas aisku ir paprasta.Dekui tau

  2. Kiek belandžioju po įvairius maisto gaminimo portalus – tai šis pirmas kuris mane sudomino. Labai daug atradau skanių, paprastų receptų , bet kartu jie kažkuom ypatingi. Ačiū už patarimus, už išsamius aprašymus.

  3. ACIU Kumute uz nuostabu saltu budu marinuotu cukiniju recepta…tai is tiesu kazkas nepaprasto….suzybejau visu draugiu akyse 🙂

  4. Oi ačiū už cukinijų liežuvėlių receptą.Superinis reikalas.Visi ką vaišinau liko sužavėti.

  5. Laba… tik dabar atradau jūsų evirtuve, bet koldūnų receptą jau senokai..kokia palaima kurti koldūnus su su tokia lengva tešla! 🙂 Dekui! Reiks išbandyt ir ta patobulinta .
    Dabar akių neištraukiu nuo jūsų receptų- jie skamba paprastai,gardžiai, kitaip ir skeidziantys malonuma gaminti! 😘

Parašykite komentarą