Margučiai Žėručiai

DSC_1562

Štai ir dar vienas itin originalus būdas marginti kiaušinius. Kuo originalus? – ogi tuo, kad juos pagaminti užtruksite tik kelias minutes (neskaitant mirkimo laiko), tuo, kad lukšto tekstūra bus šiurkšti, grublėta. Ir žėrinti sidabriniais atspalviais. Vienintelis ko tikrai nežinau – ar alkoholis, esantis vyne, taipogi įsigeria į lukštą 🙂 Ir dar vienas privalumas – nebūtina ieškoti baltų kiaušinių, šiam marginimui netgi labiau tinka rudieji.

Išsiverdu numatytą kiaušinių kiekį, tarkime 10.

Į labiau platų, nei gilų indą tiesiu kelis popierinius rankšluosčius, ant jo sudedu kiaušinius (jie neturėtų liesti vienas kito) ir užpilu raudonuoju vynu, pačiu pigiausiu ir paprasčiausiu. Geriausiai pavyksta su pusiau saldžiu, ne sausu vynu.

Laikyti vyne reikia apie 12h.

Ištrauktus iš indo kiaušinius sudedu ant rankšluosčio, kad apdžiūtų.

DSC_1551

14 atsakymų į “Margučiai Žėručiai”

    1. Tame ir marginimo žavesys, Jurgita – nieko daugiau daryti nereikėjo, žėrutis atsirado lukšto ir raudono vyno sąlyčio pasekmėje 🙂

      1. Nerealu!!! Gražesnių margučiu nesu mačiusi, garbės žodis. Jūs fantastiška! Kaip ir ūsų receptai! Žaviuosi jūsų išradingumu!

  1. Aciu jums uz originalius receptus,su malonumu juos skaitau ir vis zadu kazka gaminti,senai ieskojau tokio puslapio…lauksiu vis nauju…

  2. Sveiki! Kažkodėl man nesigavo taip gražiai 🙁 žėrutis yra, tačiau spalvos visai „nepagavo”. Dariau su Kagor p.saldžiu. Gal prieš tai reikėjo kiaušinius kaip nors specialiai paruošti? Actu nuvalyti arba nudažyti, tiesiog, viena spalva? O gal vynas netinkamas buvo? Vis dar noriu reabilituoti šią idėją iki Velykų 🙂 ačiū!

  3. Aš dariau su sausu vynu, bet irgi nesigavo. Spalva pilka, o ne žėrinti. Naudojau rudus kiaušinius ir normalų sausą vyną, ne patį pigiausią.

Parašykite komentarą